Rhost olarak usd para birimin sürekli artmasıyla usd para birimine geçiş yapılmıştır tüm sunucu masrafları ve gerekli lisansların usd ile alındığı için rhost olarak bizi baya etkiledi elimizden geldiğince size bunu yansıtmamaya çalıştık ancak son dönemlerde güncel kurun baya artmasından dolayı usd para birimine geçiş yapmak zorunda kaldık.

Umarız bizi maruz görürsünüz biz rhost olarak şimdiye kadar fiyat artırımı vs yapılmadı ancak son dönemlerde usd para biriminin artmasından dolayı bizi baya zor döneme soktu bundan dolayı usd para birimine geçmek zorunda kaldık.

Sunucunun gereksimleri hepsi usd ile alındığından bu bizi baya etkilemiş oldu dediğimiz gibi uzun zamandır hem fiyat artışı hemde usd ile satış yapmıyorduk ancak son zamanlarda usd kurunun artması bizi baya etkilediği için mecburen usd para birimine geçiş yapmak zorunda kaldık.

Sunucu performansında herhangi bir değişiklik olmadı sadece usd para birimine geçiş sağlandı bundan dolayı her nekadar usd para birimi olsa da ödeme noktasından güncel kur ile tl ye çevirip ödemeniz o şekilde işliyor.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Cuma, Aralık 10, 2021

<< Geri

Powered by WHMCompleteSolution