Satış ortaklığı hesabı onlinedir satış ortaklığı hesabı aktif edilmiştir yapacağınız hosting satışlarından kazanç elde edebilirsiniz.

Yapacağınız satışlardan %10 kazanç elde edin yapacağınız her işlem için satış yapılan paketten %10 siz kendinize kar edin.

yapmanız gereken hesabınıza giriş yaparak kullanıcı panelinden bulunan Satış Ortaklığı menüsüne tıklayıp satış ortaklığını aktif ediniz sistemi aktif ettikten sonra size bir referans linki verilecektir linkinizle gelip ürün satın alan oldumu hesabınıza bakiye olarak ekleniyor şu anda an alt para çekme limiti 50 tl olarak belirlenmiştir hesabınızda 50 tl biriktikten sonra para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Bu satış ortaklığı seçeneğinden herkes faydalanabilir yapmanız gereken tek şey satış ortaklığı sistemini aktif ettikten sonra referans linkinizle kullanıcılara ürün satışı yapmak her yaptığınız paketten %10 karınız olacaktır.

Yapılan tüş satışlar referans linkinize kaç kişi tıklamış kazancınız ne olacak hepsi kullanıcı panelinden Satış Ortaklığı bölümünden takip edebilirsiniz.Perşembe, Temmuz 16, 2020

<< Geri

Powered by WHMCompleteSolution