İade Şartları

İade Şartları Sözleşmesi

Rhost.com.tr güvenen ve sağlıklı şekilde çalışmalarını sürdüren binlerce müşterimiz olsa da, bu paylaşımın dışında kalmak isteyen, fiyat/beklenti kriterleriyle örtüşemediğimiz müşterilerimizi mağdur etmemek bizim için önemlidir.

Domainhizmetleri'nin sağladığı hizmetten memnun kalmadığınızı düşünürseniz; Destek Merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hizmet başlangıcınız aşağıdaki şartlar dahilinde ise ödemenizi geri talep edebilirsiniz.

Yeni siparişlerde ilk 14 (ondört) gün içinde ödenen tutarda iade hakkı olan hizmetler:

1: Linux Web Hosting

2: Windows Web Hosting

3: Reseller (Bayi) Hosting

4: Radyo Hosting

5: Hizmetlerimiz

Domain Tescili ve Transferi için kısmi iade hakkı:

1: İade hakkı tescilden sonraki ilk 3 (üç) gün için geçerlidir.

2: ICANN kayıt bedeli olarak 15TL+KDV kesinti uygulanır. Kalan tüm tutar müşteri hesabına bakiye olarak veya kredi kartına iade edilir.

SSL Sertifikası iade hakkı:

1: İade hakkı başvurudan sonraki ilk 3 (üç) gün için geçerlidir. Tüm tutar müşteri hesabına bakiye olarak veya kredi kartına iade edilir.

İade hakkı olmayan hizmetler:

1: Sanal Sunucular (VDS)

2: Kiralık Sunucular

3: Kontrol Paneli Lisansları

4: Co-Location hizmetleri

İade hakkı olmayan hizmetler:

1: Politikamız yalnızca her kullanıcımızın ilk aldığı hizmet için geçerli olup; ek siparişleri, yenilemeleri ve süre uzatmaları kapsamamaktadır.

2: Tüm geri ödemeler maksimum 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Kredi kartına veya banka hesabına yansıması, müşteri bankasına göre değişkenlik göstermektedir.

3: İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.

İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları Destek paneli üzerinden veya info@rhost.com.tr üzerinden iletişim kurup gerekli bilgi olabilir veya iade işlemlerini başlatabilirsiniz.Son Güncelleme: 09.11.2021

Powered by WHMCompleteSolution